Giannivino в гостях у FDB

Giannivino в гостях у FDB

Друзі пізнаються в дегустації! Особливо, якщо дегустувати крафтове пиво і робити це на пивоварні FDB, вдихаючи аромати солоду, спостерігаючи за роботою варочніка, слухаючи культові розповіді про хмільний напій Дмитра Некрасова. Це, до речі, про те, як у нас зародилася міцна україно-італійська дружба з командою ресторану Giannivino.
Нова лінійка крафтового пива 2021 від FDB

Нова лінійка крафтового пива 2021 від FDB

Якщо говорити про пивну погоду, то на First Dnipro Brewery прогнозується невгамовний змінний вітер. Дещо про його направлення та швидкість – з вуст нашого головного «метеоролога» Дмитра Некрасова: – 2021 рік ми зустріли з солідним апгрейдом: значно збільшили загальний обсяг парку ЦКТ, який дозволить нам не обмежувати себе та пиво в термінах витримки, зосереджено займатися ейджінгом,...
Відкриття Testing room FDB

Відкриття Testing room FDB

Друзі, на території нашої пивоварні ми відкрили супер круту локацію - дегустаційну залу для шанувальників хмільного напою! Зовсім скоро ми опублікуємо умови відвідування Testing Room FDB, куди буде входити екскурсія по пивоварні, дегустація пива, а також можливі індивідуальні умови відвідування, в залежності від ваших побажань!
А у нас в гостях СІЛЬПО!

А у нас в гостях СІЛЬПО!

Дружба, підкріплена хорошим пивом стає міцною! Зайвий раз переконалися в цьому, провівши вечір з крутезною командою Сільпо! До речі, хлопці відвезли з собою представників Brewers` Family, щоб поповнити ними українську колекцію крафтового пива! Так що шукайте улюблені сорти сімейки FDB на полицях магазинів Дніпра!
Брати-пивовари в гостях у Некрасова

Брати-пивовари в гостях у Некрасова

Всього пива не вип'єш, але спробувати треба! Особливо в новому дегустаційному залі FDB! Тим більше, коли в гостях брати-пивовари і є, про що поговорити! Було круто! З такими запасами, як у нас, всього пива, звичайно, не випили. Але намагалися талановито й самовіддано.
BJCP-путівник від FDB

BJCP-путівник від FDB

Друзі! FDB представляє свій BJCP-путівник, який дозволить вам познайомитися з цікавими та такими різними стилями пива! На інфографіці ви зможете побачити градацію деяких основних смако-ароматичних характеристик, притаманних тому чи іншому стилю пива.
APACHE - новий крафт від FDB

APACHE - новий крафт від FDB

Дмитро Некрасов виходить на стежку пива! І, як ви вже знаєте, ця стежка веде в мережу магазинів наших партнерів Море Пива та HopHey, де вже чекає вождь лінійки FDB Around the World - холодний, освіжаючий думки American Pale Ale - Apache!
Пивоварня First Dnipro Brewery

Пивоварня First Dnipro Brewery

First Dnipro Brewery (FDB) – один з флагманів крафтового пивоваріння в Україні. На обладнанні угорської компанії ZIP Technologies варить як класичні, так і експериментальні сорти пива, бере участь в знакових форумах та фестивалях, є володарем багатьох нагород на українських та міжнародних дегустаційних конкурсах. Розвиває крафтову культуру в країні, пропонує підтримку пивоварам-початківцям, надає можливість контрактних і приватних варок.