Умови повернення та обміну в інтернет-магазині fdb.in.ua

З питань повернення або обміну товару звертайтесь за телефоном: +380670770288 або електронною поштою: shop@fdb.in.ua. У листі обов'язково необхідно вказати ПІБ, номер замовлення, контактний телефон та причину повернення або обміну. Ми зв'яжемося з вами для врегулювання ситуації.

Набутий в нашому інтернет-магазині товар з категорії «Сувенірна продукція» можна повернути або обміняти протягом 14 днів з моменту покупки при таких умовах:

  • Збережено комплектність та товарний вигляд.
  • Товар повертається в оригінальній упаковці.
  • Товар не був у використанні.

Претензії щодо товару з категорії «Пиво» приймаються тільки за умови неналежної якості напою і в межах терміну придатності, зазначеного на кожній пляшці. Також претензії приймаються, коли замовлення не доукомплектовано.

УВАГА! Повернення і обмін товару здійснюється за рахунок покупця.

Скарги щодо порушення цілісності упаковки та пошкодження товару в результаті транспортування необхідно пред'являти при отриманні посилки компанії «Нова пошта», що здійснює доставку.

Незначні відмінності в оформленні та дизайні (наприклад, відмінність відтінків кольору на етикетці отриманої пляшки з фото на сайті) не є браком товару.

Якщо претензії виправдані, брак доведений, інтернет-магазин замінює товар або вартість товару повертається інтернет-магазином на банківську карту покупця протягом 7 днів, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Повернути замовлення можна:

  • Відправивши товар «Нової поштою» за рахунок покупця.
  • Доставивши за адресою: м Дніпро, вул. Кільченська, 5а.

ВАЖЛИВО!!! Для збереження смакових та ароматичних характеристик пива, рекомендується зберігати його в темному приміщенні при температурі +2 - + 8 °С не довше 90 днів з моменту виробництва. Дата розливу вказана на етикетці.