Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару і несе відповідальність за невиконання умов даного договору.

Цей текст є угодою між Інтернет-магазином First Dnipro Brewery (https://fdb.in.ua), далі «Інтернет-магазин», та користувачем послуг Інтернет-магазину, далі «Покупець», і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет- магазина.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст. 633, 641 і глави 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин.

1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти Інтернет-магазину), особа, яка здійснює акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оформлення і оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

2. Терміни та визначення

2.1. «Товар» – перелік найменувань асортименту, представлений в Інтернет-магазині.

2.2. «Каталог» – інформація про товари, яка розміщена в Інтернет-магазині.

2.3. «Замовлення» – рішення Покупця придбати товар, оформлене в Інтернет-магазині.

3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в Інтернет-магазині, в тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем товарів за «Каталогом»;

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

г) виконання та передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в Інтернет-магазині.

4.2 Менеджер магазину зв'язується з Покупцем до відправки замовлення тільки в тому випадку, коли по замовленню виникають питання або потрібно уточнити дані отримувача. В усіх інших випадках попереднього контакту для звірки або уточнення інформації з ініціативи Інтернет-магазину не передбачено.

4.3 Відправлення замовлень відбуваються в автоматичному режимі. Якщо Покупець відчуває необхідність щось уточнити, узгодити, отримати консультацію – всі ці процедури необхідно проводити до фактичного розміщення замовлення. Провести скасування вже розміщеного замовлення Покупець може протягом 1 (однієї) години з моменту його оформлення (час фіксується в системі замовлень) через сервісну службу з обслуговування клієнтів: в телефонному режимі або через форму зворотного зв'язку.

5. Порядок роботи з сайтом Інтернет-магазину

5.1 Покупець може переглядати вміст Інтернет-магазину, використовувати корисну інформацію в особистих, некомерційних цілях, користуватися іншими сервісами представленими на сайті https://fdb.in.ua. Будь-яке використання матеріалів сайту Інтернет-магазину в комерційних цілях на інших сайтах і комп'ютерних мережах заборонено.

5.2 Матеріали на сайті Інтернет-магазину представлені як є, без будь-яких гарантій. Адміністрація Інтернет-магазину в будь-який момент без повідомлення може вносити зміни в матеріали, описи до товарів і ціни. Інтернет-магазин ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (в тому числі втрати даних, прибутку, переривання ділової активності), що виникли в результаті використання матеріалів сайту або неможливості використання матеріалів сайту Інтернет-магазину.

5.3 Покупець зобов'язується вказувати тільки свої достовірні дані, Інтернет-магазин не несе відповідальності за правильність і точність наданих даних, при оформленні Замовлення.

6. Вартість та оплата Замовлення

6.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару (зазначеної в каталозі). 

6.2. Покупець оплачує Замовлення одним із способів, запропонованих на сайті Інтернет-магазину. Оформлене Замовлення Покупець зобов'язаний оплатити протягом 2 (двох) робочих днів з дати здійснення Замовлення, в іншому випадку бронь з товару буде знята.

7. Доставка замовлення

7.1. Термін обробки і терміни доставки детально описані в розділі сайту «Доставка і оплата».

7.2. При замовленні оптових партій або позицій товару терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

7.3. Продавець не несе відповідальності за терміни доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб («Нова Пошта»)

7.4. У тому випадку, якщо Покупець отримує товар з механічними та іншими ушкодженнями внаслідок перевезення товару транспортною компанією або будь-яким іншим перевізником, вартість за даний товар Покупцеві не відшкодовується. Покупець повинен скласти відповідний акт про псування майна і пред'явити свої фінансові претензії транспортній компанії. Всі відправки страхуються на фактичну суму товару, якщо інше не обумовлено між Покупцем і Продавцем.

8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) самостійно оформити замовлення в Інтернет-магазині.

б) своєчасно оплатити та забрати замовлення на умовах цього договору.

8.2. Покупець має право вимагати від Продавця виконання умов даного договору.

8.3. Продавець зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього договору;

б) передати Покупцю товар відповідно до обраного зразком за «Каталогом», оформленим замовленням та умовами цього договору;

в) Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльності третіх осіб.

9. Конфіденційність і захист персональних даних

9.1 При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець залишає персональні та контактні дані.

9.2 Надаючи свої персональні дані при реєстрації облікового запису або оформленні замовлення на сайті Інтернет-магазину, Покупець дає свою добровільну згоду (відмічає відповідний чекбокс на сторінці оформлення замовлення/реєстрації) на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06. 2010 р.

9.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

9.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

9.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки для блокування і подальшого видалення свого облікового запису.

9.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю його дійсності.

10. Термін дії цього договору

10.1. Цей договір вступає в силу з дати створення облікового запису, оформлення та/або оплати замовлення на сайті інтернет-магазину і діє до виконання всіх умов.