icon%20partner.png

HoReCa та дистрибуція

First Dnipro Brewery гарантує якість продукту, що випускає. А багаторічний досвід дозволив нам знайти ідеальні формули побудови логістики, чіткого планування та безпомилкового управління продажами. Все це, а також глибокий аналіз ринку, вивчення попиту дозволить зробити наше партнерство надійним та продуктивним.

До справи! Повну інформацію про повний асортимент FDB та типи тари (пляшка, кег) ми зібрали в докладних презентаціях для HoReCa  та для дистриб'юторів . Там же ви знайдете контакти, які дозволять вам швидко укласти вигідну угоду.

Контрактні варки

First Dnipro Brewery забезпечила впевнений старт більшості початківців крафтових пивоварень України. Рік за роком, не маючи власних потужностей, вони проводили варіння на обладнанні FDB, тут же осягали хитрощі майстерності, тонкощі виведення продукту на ринок. Професійна підтримка, практика і наполегливість сьогодні багатьох привели до успіху. Бажаєте відчути його солодкий смак, спробувати свої сили в пивоварінні, попрацювати на крутому обладнанні, відчути гордість за своє авторське пиво - ласкаво просимо до нас!

З питань проведення контрактних варок на FDB звертайтесь за телефоном: +380670770288, або пишіть на e-mail: shop@fdb.in.ua