Edelweiss (Hop Weizenbock)

34,90 ₴
з податком

Мутнуватий ель світло-коричневого кольору, в якому майстерно поєднали солодові та хмільні ноти. Родзинку стилю надають дріжджі, вони розставляють пряні акценти з відтінками темних фруктів.

алкоголь 6,7% | щільність 19% | гіркота 50,5 IBU

 Hellertau Blanc, Hellertau Mittelfruh 

Icon 11-01.pngIcon 12-01.png

Кількість

Edelweiss – міцний німецький пшеничний ель з солодовим профілем, багатством ароматних відтінків фруктів і прянощів. Вайценбок – один з найбільш універсальних стилів пива з точки зору фудпейрінга.

Аромат: Хмельовий – фруктово-квітковий, змішаний з солодкуватими нотами ячмінного та пшеничного солоду. Дріжджовий характер проявляється пряними відтінками, нотами ванілі, банана, винограда та родзинок.

Смак: Солодовий, злегка солодкуватий, з пшеничною складовою. Відчутний легкий хмельовий вплив, фруктово-виноградні ноти, відтінки прянощів.

Післясмак: Сухий, насичений, довго грає темними фруктами, чорносливом, виноградом, родзинками, спеціями. При цьому не втрачається пшенична база з легкою солодовою солодкістю.

Рекомендована температура вживання: 9℃.

Поєднується з м'ясними стравами, овочами на грилі, морепродуктами, пирогами з фруктами.

Склад: вода, солод ячмінний, солод пшеничний, хміль, дріжджі. 

Об'єм: 0,33 L (л)

Вміст спирту 6,7% об.+/-1,0 % об. Масова частка сухих речовин у початковому суслі 19,0% +/-0,5 %. Поживна цінність: вміст вуглеводів не більше 6,9 g (г) на 100 g (г) пива, енергетична цiннiсть (калорiйнiсть) 75 kcal (ккал)/314 kJ (кДж) на 100 g (г) пива.

У-2876

Спеціальні посилання

chat Коментарі (0)