D.U.P.A. (Double Ukrainian Pale Ale)

35,90 ₴
з податком

Топові американські хмеля, а також кріо хміль Simcoe зробили пиво мега ароматним! А насіння – суто українським. Характер елю непростий і загадковий, як козацька душа. Це легко зрозуміти по одному лише погляду на мутність блідо-золотистого напою.

алкоголь 6,5% | щільність 15,5% | гіркота 56 IBU

 Centenial, Cascade, Cryo – Simcoe 

Icon 11-01.pngIcon 12-01.png

Кількість

DUPA – абревіатура. Розшифровується просто: подвійний український блідий ель. Національний акцент в пиві з'являється завдяки секретному інгредієнту: ми додали сюди чорне золото України – насіння соняшнику!

Аромат: Інтенсивний квітково-цитрусовий, з яскравими нотами грейпфрута, з відчутними хвойними мотивами.

Смак: Хмельовий, з розкішним букетом, в якому можна впіймати ноти цитрусових, тропічних фруктів і хвої. Віддалено відчувається тонкий трав'янистий відтінок.

Післясмак: М'який, освіжаючий. На язику довго грають насичені хмельові ноти, в кінці розкривається легка солодовість з тонким присмаком насіння соняшнику.

Рекомендована температура вживання: 12℃.

Поєднується з сирами, гострими стравами, стейками, барбекю.

Склад: вода, солод ячмінний, вівсяні пластівці, насіння соняшника, хміль, дріжджі. 

Об'єм: 0,33 L (л)

Вміст спирту 6,5 % об.+/-1,0 % об. Масова частка сухих речовин у початковому суслі 15,5 % +/-0,5 %. Поживна цінність: вміст вуглеводів не більше 6,5 g (г) на 100 g (г) пива, енергетична цiннiсть (калорiйнiсть) 59 kcal (ккал)/247 kJ (кДж) на 100 g (г) пива.

У-2877

Спеціальні посилання

chat Коментарі (0)